Batman kırsalında Jandarma’dan operasyon

Batman'ın Sason ile Kozluk ilçeleri kırsalında Batman İl Jandarma Komutanlığının öncülüğünde devam eden "Eren Kış-34 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Cemil Turan" operasyonunda çok sayıda patlayıcı ve mühimmat ele geçirildi. Yenibahar / BATMAN (İGFA) ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Batman’ın Sason ile Kozluk ilçeleri kırsalında Batman İl Jandarma Komutanlığının öncülüğünde devam eden “Eren Kış-34 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Cemil Turan” operasyonunda çok sayıda patlayıcı ve mühimmat ele geçirildi.

Yenibahar / BATMAN (İGFA) – Batman kırsalında operasyon, çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Konuyla ilgili olarak Batman Valiliği tarafından yapılan açıklamada Sason Gömük kırsalı ile Kozluk ilçesi Gümüşörgü Köyü bölgesinde devam eden operasyonda esnasında şimdiye kadar teröristlere ait çok sayıda sığınak, depo ve bunların içerisinde silah, mühimmat ve patlayıcı madde düzenekleri ile muhtelif yaşam malzemesi ve doküman ele geçirildiği ve çok sayıda terörist iş birlikçisi deşifre edilerek haklarında adli işlem yapıldığı belirtildi.

Batman İl Jandarma Komutanlığı’nca teröristlerin bulunup etkisiz hale getirilmesi ve iş birlikçilerinin deşifre edilerek adalete teslim edilmesine yönelik operasyona büyük bir kararlılıkla devam edildiği ifade edildi.

Batman kırsalında Jandarma’dan operasyon

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!