Bursa’da ihtiyaç sahiplerine AKYAD’dan destek

Bursa Ağrı Kültürünü Yaşatma Derneği ihtiyaç sahiplerini ramazan ayında da unutmadı. BURSA (İGFA)- Bursa Ağrı Kültürü Yaşatma Derneği (BURSAAKYAD) bu ramazanda da ihtiyaç sahiplerini unutmayarak erzak kolisi dağıttı. Bursa'da faaliyete başlatan Bursa A...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa Ağrı Kültürünü Yaşatma Derneği ihtiyaç sahiplerini ramazan ayında da unutmadı.

BURSA (İGFA)- Bursa Ağrı Kültürü Yaşatma Derneği (BURSAAKYAD) bu ramazanda da ihtiyaç sahiplerini unutmayarak erzak kolisi dağıttı.

Bursa’da faaliyete başlatan Bursa Ağrı Kültürü Yaşatma Derneği Başkanı Atilla Güney, “Dernek olarak Bursa’da ana amacımız serhat Şehri Ağrı’nın kültürünü Bursa’da yaşatmak. Geçtiğimiz günlerde yönetim kurulumuzu yeniden belirledik. Bursa’da önemli işler yapan sanayicilerimiz, tekstilcilerimiz ve etkin görevlerde yer alan üyelerimiz var. Onlarla sürekli istişare halindeyiz. Kültürümüzü yaşatmakla birlikte özellikle maddi ve manevi yönde de vatandaşlarımıza hizmetimizi yapıyoruz.

Ramazan kolilerinde iş insanlarımızın önemli katkısı var. Başta yönetim kurulu üyelerimize ve katkı sunan değerli hayırsever Ağrılı İş İnsanlarımıza derneğimiz adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal etkinliklerde de adından sıkça söz ettiren Bursa Büyükşehir Belediyesi’ ile Bursa İl Dernekleri Federasyonu (BİLDEF) işbirliğiyle düzenlenen Futbol Turnuvası’na katılan BURSAAKYAD, turnuvayı 3. sırada bitirdi. Başkan Güney, turnuvadaki başarılarından dolayı gururlu olduklarını söyledi.

Bursa’da ihtiyaç sahiplerine AKYAD’dan destek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!