Bursa’da PMS Alüminyum ‘slogan’da markalaştı

Alüminyum sektörünün en önemli üreticileri arasında yer alan PMS Alüminyum, markalaşma çalışmaları kapsamında TürkPatent ve Marka Kurumu tarafından ‘Geleceğe deneyim katıyoruz’ sloganına marka tescili aldı. BURSA (İGFA) - Alüminyum sektöründe 1988 yılında...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alüminyum sektörünün en önemli üreticileri arasında yer alan PMS Alüminyum, markalaşma çalışmaları kapsamında TürkPatent ve Marka Kurumu tarafından ‘Geleceğe deneyim katıyoruz’ sloganına marka tescili aldı.

BURSA (İGFA) – Alüminyum sektöründe 1988 yılından beri üretim yapan ve sektörün Türkiye’deki en önemli üreticileri arasında yer alan PMS Alüminyum, global büyüme yolculuğuna hızla devam ederken, markalaşma çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

PMS Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Merve Önsever Çağlayan, firma olarak globalde büyürken markalaşma çalışmalarını da sürdürdüklerine dikkat çekti.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, dünyanın her yerinde son derece başarılı çalışmalara imza attıklarını ifade eden Çağlayan, “Otomotiv, savunma sanayi, havacılık, raylı sistemler, beyaz eşya, makine sanayi, solar enerji ve inşaat gibi pek çok sektöre yönelik güçlü bir üretim gerçekleştiriyoruz. Yerli ve milli üretim önceliğiyle, AR-GE ve katma değerli üretim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunun yanında, çok önem verdiğimiz markalaşma çalışmalarımızı da sürdürüyoruz” diye konuştu.

Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlediklerine dikkat çeken Çağlayan, bu doğrultuda ‘Geleceğe deneyim katıyoruz’ sloganlarına marka tescili aldıklarını kaydederek, sloganlarının 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu kapsamında 10 yıl süreyle korunmak üzere tescil edildiğini söyledi.

Bursa’da PMS Alüminyum ‘slogan’da markalaştı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!