Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası konuşuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Kabine Toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunuyor. ANKARA (İGFA) - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millete Sesleniş konuşması yapıyor. Belirsizliğin yol açtığı tereddütler ortadan kalktıkça ürü...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Kabine Toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunuyor.

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millete Sesleniş konuşması yapıyor.

Belirsizliğin yol açtığı tereddütler ortadan kalktıkça ürün arzının yeniden dengeye oturacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, fiyatlardaki balonun söneceğini ümit ettiklerini söyledi. “Bu olana kadar vatandaşlarımıza desteğimizi sürdüreceğiz” diyen Erdoğan, “Sabırla, dirayetle daha çok çalışarak bu dönemi de inşallah geride bırakacak, ülkemizi mutlaka 2023 hedeflerine ulaşmasını sağlayacağız” dedi.

Erdoğan konuşmasından satırbaşları şöyle:

2053, 2071 vizyonlarını da bizden sonraki nesillere emanet edeceğimizi söylüyoruz. Artık 2023’ün eşiğindeyiz. Bir sonraki sürecimiz olan 2053’e de hazırlığımıza başlıyoruz. Bugün de İstanbul’un fethinin 600 yılına atfettiğimiz 2053 ulaştırma ve lojistik ana planını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası konuşuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!