DEVA Partisi: “Malatya Pütürge’deki silahlı saldırıyı kınıyoruz”

Malatya'nın Pütürge ilçesindeki DEVA Partisi binasına yapılan silahlı saldırı, DEVA Partisi genel merkezi tarafından kınandı. ANKARA (İGFA)- Malatya'nın Pütürge ilçesindeki parti binasına yapılan silah saldırıyla ilgili kınama mesajı paylaşan DEVA (Demok...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Malatya’nın Pütürge ilçesindeki DEVA Partisi binasına yapılan silahlı saldırı, DEVA Partisi genel merkezi tarafından kınandı.

ANKARA (İGFA)- Malatya’nın Pütürge ilçesindeki parti binasına yapılan silah saldırıyla ilgili kınama mesajı paylaşan DEVA (Demokrasi ve Atılım) Partisi, ” Malatya Pütürge İlçe binasına dün gece kimliği belirsiz kişilerce silahlı bir saldırı yapılmıştır. Saldırıcı sonucunda ilçe binamızın camları kırılmış, bazı demirbaş eşyaları zarar görmüştür.İlçe binamıza yapılan bu saldırıyı, demokrasiye yapılmış bir saldırı olarak görüyor ve şiddetle kınıyoruz. Güvenlik güçlerinden partimize ve demokrasiye yapılan bu saldırının faillerinin bir an önce ortaya çıkartılması ve adalete teslim edilmesini bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

DEVA Partisi: “Malatya Pütürge’deki silahlı saldırıyı kınıyoruz”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!