2 yıl sonra Bali’ye ilk sefer yapıldı

Emirates uçuşların 2020’de pandemi nedeniyle askıya alınmasından beri ilk kez Bali’ye iniş yaptı. İSTANBUL (İGFA) - Emirates uçuşların 2020’de pandemi nedeniyle askıya alınmasından beri ilk kez Bali’ye iniş yaptı. Emirates’in EK398 sefer sayılı uçuşu 1 M...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emirates uçuşların 2020’de pandemi nedeniyle askıya alınmasından beri ilk kez Bali’ye iniş yaptı.

İSTANBUL (İGFA) – Emirates uçuşların 2020’de pandemi nedeniyle askıya alınmasından beri ilk kez Bali’ye iniş yaptı.

Emirates’in EK398 sefer sayılı uçuşu 1 Mayıs saat 22:20’de Denpasar Uluslararası Havalimanı’na iniş yaptı ve şirketin geri dönüşünü kutlamak için görkemli bir su takı ile karşılandı. Uçuşta görev yapan kabin ekibi ve yolcular havalimanında Bali’nin benzersiz kültürünü ve zengin mirasını yansıtan geleneksel joged bumbung dans performansıyla karşılandı ve ardından DPS Havalimanı’ndan temsilcilerin katılımıyla bir pasta kesme merasimi gerçekleştirildi.

Emirates Bali seferlerini uluslararası seyahat kısıtlamalarının gevşetilmesi ve dünya çapında seferlerin artırılması sonrası yeniden başlattı.

Emirates’in EK398 sefer sayılı uçuşu Dubai’den 09:10’da kalkarak Bali’ye 21:29’da varıyor. EK399 sefer sayılı dönüş uçuşu Bali’den 00:05’te kalkarak Dubai’ye 05:00’te varıyor. Şirket hâlihazırda haftada beş sefer gerçekleştirirken 1 Temmuz 2022’den itibaren ada ülkesine günlük uçuşlarla hizmetini genişletecek.

2 yıl sonra Bali’ye ilk sefer yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!