Rusya, Türkiye’ye haftalık 450 uçuş yapacak

Rusya Ulaştırma Bakanlığı, Rusya ile Türkiye arasında 1 Temmuz'a kadar haftalık 450'den fazla uçuş gerçekleştirilmesinin kabul edildiğini resmen açıkladı. Rostourism'in Ulaştırma Bakanlığı ile birlikte turistleri ağırlamaya hazır dost ülkelerle hava trafi...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rusya Ulaştırma Bakanlığı, Rusya ile Türkiye arasında 1 Temmuz’a kadar haftalık 450’den fazla uçuş gerçekleştirilmesinin kabul edildiğini resmen açıkladı.

Rostourism’in Ulaştırma Bakanlığı ile birlikte turistleri ağırlamaya hazır dost ülkelerle hava trafiğini genişletmek için çalıştığını söyleyen Rostourism Başkanı Zarina Doguzova, Mayıs ayında haftada 290 olan uçuş sayısının 1Temmuz’dan itibaren haftada 450’ye çıkarılması isteğinin kabul edildiğini söyledi.

OTELLER MİR KARTINI KABUL EDECEK

Bu arada Rusya Başbakan Yardımcısı Alexander Novak, Rusya ve Türkiye’nin Mir ödeme sisteminin Türk otellerinde kabul edilmesi ve ATM’lerde kullanımının yaygınlaştırılması konusunda anlaşmaya varıldığını kaydetti.

Anlaşmaya göre bankaların kartları kabul etmesi ve otellerde terminallerin bulundurulması için gerekli koşullar oluşturulacak.

Rusya, Türkiye’ye haftalık 450 uçuş yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!