Rusya’dan YouTube’a ‘engelleme’ tehdidi

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, YouTube'un bir basın toplantısını daha engellemesi halinde bir gazeteci veya bir ABD’li basın kuruluşu evine döner çağrısında bulundu. Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, bakanlık adına ver...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, YouTube’un bir basın toplantısını daha engellemesi halinde bir gazeteci veya bir ABD’li basın kuruluşu evine döner çağrısında bulundu.

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, bakanlık adına verdiği basın toplantılarının YouTube tarafından yeniden engellenmesi durumunda yanıt vereceklerini söyledi.

Sputnik News’in aktardığı habere göre internetin geleceği ile ilgili bir yuvarlak masa toplantısında konuşan Zaharova, “Birkaç basın toplantım engellendi. Biz de şunu dedik: ‘Bir kez daha olursa, bir gazeteci veya bir ABD’li basın kuruluşu evine döner.’ Bu kadar. Basın toplantısı bir kez daha engellenirse, bir kişinin veya basın kuruluşunun ismini belirteceğiz, o da evine dönecek” dedi.

Rusya’dan YouTube’a ‘engelleme’ tehdidi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!