Ambalaj Ay Yıldızları’na başvurular uzatıldı

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu sene 10.’su düzenlenen ‘Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’ 2022 yılı başvuruları yoğun istek üzerine 15 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı. İSTANBUL (İGFA) - Bu yıl 10.'su düzenlenen yarışmaya başvurular yo...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu sene 10.’su düzenlenen ‘Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’ 2022 yılı başvuruları yoğun istek üzerine 15 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı.

İSTANBUL (İGFA) – Bu yıl 10.’su düzenlenen yarışmaya başvurular yoğun istek üzerine 15 Haziran 2022 Çarşamba gününe kadar devam edecek.

Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda dereceye giren ambalajların başarıları ‘Altın, Gümüş, Bronz ve Yetkinlik Ödülleri’yle tescillenecek. ‘Altın Ödül’ almaya hak kazanan ürünler arasından ise Türk Standardları Enstitüsü (TSE) iş birliği ile en fazla 3 adet ‘Altın Ambalaj Ödülü’ verilecek.

Ambalaj üreticileri, tedarikçileri, ambalaj tasarımcıları ve ürünlerini piyasaya süren marka sahiplerinin katılabildiği yarışmada; 2015 yılından itibaren yurt dışından başvurular da kabul ediliyor ve dünya çapında sektöre damga vuran özgün ambalaj tasarımları, farklı ve yenilikçi ambalaj uygulamaları ödüllendiriliyor.

Yarışmayla ilgili detaylı bilgilere www.ambalajyarismasi.com adresinden ulaşılabiliyor.

Ambalaj Ay Yıldızları’na başvurular uzatıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!