Bursa’da sanayicinin yükünü hafifleten protokol

Bursa'da DOSABSİAD, sanayicinin üretim maliyetlerini azaltmak için Gölyazı Kargo ile indirim protokolü imzaladı. BURSA (İGFA) - DOSABSİAD üyelerine sunduğu avantajlara bir yenisi daha ekledi. DOSABSİAD ve Gölyazı Kargo arasında indirim protokolü anlaşması...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa’da DOSABSİAD, sanayicinin üretim maliyetlerini azaltmak için Gölyazı Kargo ile indirim protokolü imzaladı.

BURSA (İGFA) – DOSABSİAD üyelerine sunduğu avantajlara bir yenisi daha ekledi. DOSABSİAD ve Gölyazı Kargo arasında indirim protokolü anlaşması sağlandı. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı Nilüfer Çevikel ve Gölyazı Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bozdemir’in imzaladığı anlaşma çerçevesinde sanayicinin lojistik giderlerinin minimuma indirilmesi hedefleniyor.

Protokol anlaşmasına ilişkin açıklamalarda bulunan DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel, üretim ve tedarik zincirinin son halkası lojistik, firmaların rekabet gücünü etkileyen en önemli unsurlar arasında yer aldığı Değişen müşteri beklentileri, hız ve zaman ve sorunsuz bir teslimatın sağlanması hizmet kalitesi ve marka olgusunu öne çıkarırken, her geçen gün artış gösteren lojistik maliyetlerine ilişkin Gölyazı Kargo ile indirim protokolü anlaşması imzaladık.” dedi.

Çevikel, ülkelerin gelişmişlik düzeylerini anlamamızda yol gösteren ekonomik kalkınma verilerinin olumlu yönde seyretmesinde en önemli rolü oynayan araçlardan biri de lojistik faktörü olduğuna dikkati çekerek, doğru lojistik stratejileri uygulanıp hayata geçirilmesi gerektiğine vurgu yaparak, bu kapsamda Gölyazı Kargo ile imzalanan anlaşmanın firmalara hayırlı olmasını diledi.

Bursa’da sanayicinin yükünü hafifleten protokol

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!