PepsiCo ilk çeyrekte yüzde 9,3 büyüdü

PepsiCo, 2022 yılına ait ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre şirket, ilk çeyrekte net gelirlerinde yüzde 9,3 büyüme elde etti. İSTANBUL (İGFA) - Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo, 2022 yılına ilişkin ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PepsiCo, 2022 yılına ait ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre şirket, ilk çeyrekte net gelirlerinde yüzde 9,3 büyüme elde etti.

İSTANBUL (İGFA) – Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo, 2022 yılına ilişkin ilk çeyrek bilanço rakamlarını açıkladı.

Yılın ilk çeyreğinde net gelirlerinde yüzde 9,3 büyüme elde eden şirket, elde edilen büyüme rakamlarından oldukça memnun oldu.

PepsiCo Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ramon Laguarta, “PepsiCo olarak global atıştırmalık, gıda ve içecek işimizin dayanıklılığını geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yılın ilk çeyreğinde de koruduk. Dünya genelindeki birçok pazarımızda toparlanma eşit düzeyde olmasa da tüm bu zorlayıcı etkilerin üstesinden gelmeyi başardık’’ dedi.

PepsiCo ilk çeyrekte yüzde 9,3 büyüdü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!