AKUT’tan Anıtkabir ziyareti

AKUT Arama Kurtarma Derneği’nin Mayıs ortasında gerçekleşen Olağan Genel Kurulu’nda seçilen yeni Yönetim Kurulu, Anıtkabir’i ziyaret ederek Anıtkabir Özel Defterini imzaladı. ANKARA (İGFA) - AKUT Arama Kurtarma Derneği’nin Recep Şalcı başkanlığındkai yeni...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AKUT Arama Kurtarma Derneği’nin Mayıs ortasında gerçekleşen Olağan Genel Kurulu’nda seçilen yeni Yönetim Kurulu, Anıtkabir’i ziyaret ederek Anıtkabir Özel Defterini imzaladı.

ANKARA (İGFA) – AKUT Arama Kurtarma Derneği’nin Recep Şalcı başkanlığındkai yeni yönetim kurulu Anıtkabir’i ziyaret ederek, özel defteri imzaladı.

Şalcı başkanlığındaki Mehmet Murat Boz, İhsan Uğur Biltekin, Melih Çetin, Mustafa Aygün, Mustafa Sertaç Yılmaz ve Adil Ertuğ Karaduman’dan oluşan heyet Aslanlı Yoldan geçip, mozoleye çelenk bırakması sonrasında saygı duruşunda bulundu.

AKUT Yönetim Kurulu, Türk Milleti’nin güvenini kazanmış bir kurum olarak ülkemizde ve dünyada, ihtiyaç duyulan her an “Yardıma Uzanan El” olmak için çalışmalarını aralıksız sürdüreceğine söz verirken, Atatürk’ün öğretileri ve vasiyet ettiklerinin, herkesin yüreğinde ve aklında canlı bir güç olarak yaşadığını ve kendilerine rehberlik ettiğini söyledi.

AKUT’tan Anıtkabir ziyareti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!