Başkan Serdar Sandal’dan destek sözü

İzmir'de Manavkuyu Futbol Kulübü başkanları, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ı makamında ziyaret etti. İZMİR (İGFA) - Ziyarette hem Manavkuyu FK’nın hem de amatör sporun sorunlarını dinleyen İzmir'in Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Amatö...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’de Manavkuyu Futbol Kulübü başkanları, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ı makamında ziyaret etti.

İZMİR (İGFA) – Ziyarette hem Manavkuyu FK’nın hem de amatör sporun sorunlarını dinleyen İzmir’in Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Amatör spor kulüplerinin içinde bulunduğu sıkıntıları biliyorum. Bayraklı’da sporun her branşına vermiş olduğumuz destekler ortada. Bayraklı’nın sporda da elde etmiş olduğu başarıları görüyoruz. Amatör ruhla yapılan, gönülden yapılan sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Gereken tüm desteği sizlere sunacağız” dedi.

Manavkuyu FK Başkanı Hakan Akan, “Manavkuyu FK olarak hem mevcut durumumuzu hem de gelecek adına yapacak olduğumuz projelerimizi size sunmak istedik. Her konuda bizim yanımızda olacağınıza inancımız tam. Önümüzdeki süreçde çok güzel şeyler olacak. Sayın Sandal ile hem Bayraklı hem de Bayraklı sporu kazanacak” dedi.

Başkan Serdar Sandal’dan destek sözü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!