Bursa’da oyuncu Somers’ten ‘motivasyon’

Devlet Tiyatroları sanatçısı, dizi ve sinema oyuncusu Ahmet Somers, Uludağ Üniversitesi’nde ‘Motivasyon’ içerikli bir eğitim sundu. Kalite Birliği Derneği(KALBİR) organizasyonunda düzenlenen eğitim, genel katılıma açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirildi...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Tiyatroları sanatçısı, dizi ve sinema oyuncusu Ahmet Somers, Uludağ Üniversitesi’nde ‘Motivasyon’ içerikli bir eğitim sundu. Kalite Birliği Derneği(KALBİR) organizasyonunda düzenlenen eğitim, genel katılıma açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirildi.

BURSA (İGFA) – 2009 yılından bu yana önemli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren KALBİR, eğitim ve öğretim alanındaki kalitenin arttırılması adına yaptığı çalışmalara bir yenisini daha eklemiş oldu.

Motivasyonun günlük yaşamdaki ve iş hayatındaki önemine dikkat çeken oyuncu Ahmet Somers’in düşündüren ve eğlendiren sunumu, salondaki katılımcıların alkışlarıyla karşılandı.

Kalite Birliği(KALBİR) Başkanı Mustafa Karaman, aynı zamanda Bursa Devlet Tiyatrosu’nda da uzun yıllar görev yapan Ahmet Somers’e, ‘Kalite Şehri’ olarak adlandırdıkları Bursa’ya ve kalite olgusuna olan duyarlılığından dolayı program sonunda takdim ettiği Türk bayrağı ile teşekkür etti.

Bursa’da oyuncu Somers’ten ‘motivasyon’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!