Çmh Mezunları 112 Açm’lere Alım Bekliyor

Dün akşam saatlerinde 3499 nitelik kodlu Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümü mezunları sosyal medya platformu Twitter üzerinde "112Açmye MülakatsızAlım" hashtagiyla gündem yarattılar.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün akşam saatlerinde 3499 nitelik kodlu Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümü mezunları sosyal medya platformu Twitter üzerinde “112Açmye MülakatsızAlım” hashtagiyla gündem yarattılar.

Yetkililere seslerini duyurmak isteyen binlerce Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümü mezunu memur adayları saatler içerisinde atılan binlerce tweet ile twitter da gündeme girdiler.

Atılan tweetlerle gündem olmayı başaran Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümü mezunları attıkları tweetlerde genel olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya isteklerini ilettiler.

3499 nitelik kodlu Çağrı Merkezi mezunlarının yetkililerden genel istekleri ise şöyle;

  1. 112 Acil Çağrı Merkezlerine 2022 Kpss öncesi 2020 Kpss puanı ile personel alımı yapılması,
  2. Yapılacak olan bu personel alımlarının mülakatsız bir şekilde 3499 nitelik kodu ile sadece Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümünü kapsaması
  3. Alımların merkezi olması ve birden fazla ilin tercih yapılabilmesi

Yetkililerden bu konuya dair uzunca bir zaman açıklama gelmemişken Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunlarının yarattığı bu gündem sonrası yetkililer bu durumda ne diyecekler,alımı yapacaklar mı? Merak edilen bu soruların cevabı için sürecin takipçisi olacağız.

Çmh Mezunları 112 Açm’lere Alım Bekliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!