Devlet Fotoğraf Yarışması’na başvurular 1 Ağustos’ta

Kültür ve Turizm Bakanlığı, bu yıl 20'ncisi düzenlenecek Devlet Fotoğraf Yarışması'na başvuruların 1 Ağustos'ta başlayacağını duyurdu. ANKARA (İGFA) - Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü'nün organize ettiği Devlet Fotoğr...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kültür ve Turizm Bakanlığı, bu yıl 20’ncisi düzenlenecek Devlet Fotoğraf Yarışması’na başvuruların 1 Ağustos’ta başlayacağını duyurdu.

ANKARA (İGFA) – Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü’nün organize ettiği Devlet Fotoğraf Yarışması, 20’nci kez düzenlenecek.

Yarışma, fotoğraf sanatçılarını desteklemek, fotoğraf sanatının yaygınlaşmasını sağlamak ve gerektiğinde uluslararası platformlarda Türkiye’yi temsil edecek nitelikte fotoğraf sergileri oluşumuna katkı sağlayacak

1984’ten bu yana iki yılda bir düzenlenen yarışmanın bu yıl ki temaları “İnsan ve Yaşam”, “Doğal Hayat” ve “Tarihi Yapılar” olmak üzere 3 ayrı kategori olarak belirlenirken, yarışma sonunda dereceye giren eserler için toplam 141 bin TL ödül verilecek.

Yarışmaya ilişkin şartnameye ve detaylı bilgiye https://gorselsanat.ktb.gov.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.

Devlet Fotoğraf Yarışması’na başvurular 1 Ağustos’ta

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!