Diyarbakır’da yeşil alanlara yakın takip

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentteki 5 milyon 167 bin metrekarelik yeşil alandavatandaşların huzurlu vakit geçirmesi için bakım ve temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. DİYARBAKIR (İGFA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentteki 5 milyon 167 bin...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentteki 5 milyon 167 bin metrekarelik yeşil alandavatandaşların huzurlu vakit geçirmesi için bakım ve temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.

DİYARBAKIR (İGFA) – Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentteki 5 milyon 167 bin metrekarelik yeşil alandavatandaşların huzurlu vakit geçirmesi için bakım ve temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.

Büyükşehir Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte il genelindeki park ve yeşil alanlarda zaman geçiren vatandaşların rahat ve huzurlu ortamda dinlenmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, 5 milyon 167 bin metrekarelik yetki alanında 201 personelle çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Park ve Bahçeler Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, kentteki 33 parkta, 10 yeşil alanda 3 vardiya ile gece ve gündüz temizlik, bakım ve sulama çalışmaları yürütüyor.

Ekipler ayrıca il genelinde 14 büyük 8 küçük arazöz ve manuel fıskiyelerle yetki alanındaki 1 milyon metrekarelik refüjlerde 2 vardiya halinde 120 personel ile sulama yapıyor.

Diyarbakır’da yeşil alanlara yakın takip

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!