İmamoğlu: Sözcülük makamını kaldırdım

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun'un görevden alındığı ve makamın kaldırıldığı iddialarına yanıt verdi. İSTANBUL (İGFA) - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Sözcüsü Murat O...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun’un görevden alındığı ve makamın kaldırıldığı iddialarına yanıt verdi.

İSTANBUL (İGFA) – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Sözcüsü Murat Ongun’un görevden alındığı ve İBB Sözcülüğü makamının kaldırıldığına ilişkin iddiaları da Florya Atatürk Kent Ormanı incelemesinde sırasında gazetecilerin soruları üzerine yanıtladı.

“BENİM ÇOK DEĞERLİ BİR YOL ARKADAŞIMDIR”

“Murat Ongun benim çok değerli bir yol arkadaşımdır, başka görevleri vardır” diyen Başkan İmamoğlu, “Daha önce yine benim kararımla bir sözcülük makamı kurmayı uygun görmüştüm ama şu an gördüğüm ortamda sözcülük makamının birtakım verdiği sonuçlardan dolayı ve toplumun da buna gösterdiği refleksten ve bazen de ne yazık ki siyasi rakiplerimizin de bu alanda bir dezenformasyon oluşturma çabasından dolayı ben sözcülük makamını kaldırdım. Şu anda böyle bir makam yok. Murat bey de diğer işlerine devam ediyor” diye konuştu.

İmamoğlu: Sözcülük makamını kaldırdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!