İtalya’da helikopter kayboldu: 4 Türk…

İtalya'nın Lucca kentine bağlı Capannori Tassignano havaalanından havalandıktan sonra kaybolan helikopterde, Türkiye'de özel bir firma için çalışan 4 Türk'ün bulunduğu belirtildi. İSTANBUL (İGFA) - Eczacıbaşı Holding, "İtalya'ya fuar için giden 4 arkadaşı...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İtalya’nın Lucca kentine bağlı Capannori Tassignano havaalanından havalandıktan sonra kaybolan helikopterde, Türkiye’de özel bir firma için çalışan 4 Türk’ün bulunduğu belirtildi.

İSTANBUL (İGFA) – Eczacıbaşı Holding, “İtalya’ya fuar için giden 4 arkadaşımızın bindikleri helikopterden haber alınamamaktadır” açıklamasını yaptı.

Yapılan yazılı açıklamada, “Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri kuruluşumuzdan dört arkadaşımızın, Tissue Italy Network tarafından düzenlenen kağıt teknolojileri fuarı için bulundukları İtalya’da bir temizlik kağıdı üretim tesisine gitmek üzere bindikleri helikopterden haber alınamamaktadır. İtalyan pilot ile birlikte içinde 7 kişinin bulunduğu helikopterin, Lucca’dan Treviso’ya gitmek üzere havalandığı, ancak Modena civarında radardan kaybolduğu öğrenilmiştir.

İtalyan makamları tarafından, kaybolan helikopterin arama çalışmalarının devam ettiği bildirilmiştir. Olayın duyulmasının ardından, başta Dışişleri Bakanlığımız ve İtalya’da görev yapan diplomatlarımız olmak üzere, İtalya’daki ilgili resmi ve sivil otoriteler ile temasa geçilerek, Türkiye ve İtalya’daki ekiplerimiz tarafından konu yakından takip edilmektedir. En kısa zamanda iyi haber almak dileği ve umuduyla kamuoyunun bilgilerine sunarız” denildi.

İtalya’da helikopter kayboldu: 4 Türk…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!