Kabine yarın yoğun gündemle toplanıyor

Beştepe'de yarın gerçekleşecek Kabine toplantısında iç ve dış gelişmeler değerlendirilecek. İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya üyelik başvurusu da öncelikli gündem maddesi olacak. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanacak. Beştepe'deki toplantıya Cumhurbaşk...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beştepe’de yarın gerçekleşecek Kabine toplantısında iç ve dış gelişmeler değerlendirilecek. İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya üyelik başvurusu da öncelikli gündem maddesi olacak.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanacak. Beştepe’deki toplantıya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlık edecek.

Kabinenin öncelikli gündem maddesi NATO olacak. Beştepe’deki toplantıda, bu konuda önümüzdeki süreçte izlenecek yol haritası üzerinde durulacak.

NATO üyesi ülkelerin terör örgütlerine verdiği desteği kesmeleri konusunda takınılacak tavır ele alınacak.

Rusya-Ukrayna arasındaki savaşın sonra erdirilmesi için yürütülen diplomatik çabalar, Doğu Akdeniz’deki son durum, Libya ve Afganistan’daki gelişmeler de ele alınacak diğer konular olacak.

Enflasyonla mücadele için atılacak adımların da değerlendirileceği Kabine toplantısında fahiş fiyat artışları karşısında hükümetin aldığı tedbirlerin piyasaya yansımasının da değerlendirilmesi bekleniyor.

Toplantıda ayrıca ernflasyonla mücadelede önümüzdeki dönemde atılacak adımlar ele alınacak.

Kabine yarın yoğun gündemle toplanıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!