Kahramanmaraşlı Arslan Doğan, sıvı doğal kür üretti

Kahramanmaraş'ta ikamet eden ve 60 yaşında olan Arslan Doğan, antibiyotik etkisi de olan sıvı kür ürettiğini açıkladı. Tural Şahbazlı Kahramanmaraş İGFA- Dünyada ilk defa sıvı kür ürettiğini ifade ve iddia eden Arslan Doğan: “Dünyada ilk defa bir sıvı t...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş’ta ikamet eden ve 60 yaşında olan Arslan Doğan, antibiyotik etkisi de olan sıvı kür ürettiğini açıkladı.

Tural Şahbazlı Kahramanmaraş İGFA- Dünyada ilk defa sıvı kür ürettiğini ifade ve iddia eden Arslan Doğan: “Dünyada ilk defa bir sıvı türü ürettim. Beş meyveden, iki bakliyat ve beş yeşillikten oluşuyor. Dünyada ilk defa sağlık hareketini oluşturdum. Yalnız doksan saniye sürüyor. Bir buçuk dakika içerisinde tamamlanıyor. Bu tüm insanlığa şimdiden hayırlı olsun diyorum inşallah” dedi.

Ürettiği sıvı kürün iki türlü kullanımı olduğunun altını çizen Doğan açıklamasında: “Sıvı körün iki kullanımı vardır. Aç karnına ve tok karnına bu da bir ilktir. Her reçetede ya aç karnına söylenir ya tok karnına. Ama bu kürü hem ac karnına, hem de tok karnına kullanılabilir. Normal damarları tıkanıklık olanlar için, bir de stent olanlar için hareket var. Sağlık hareketi uygulayarak 7 gün sabah akşam aç veya tok karnına alınıyor, 7 gün bittikten sonra 7gün istirahat ediliyor, sonrasında tekrar 7 gün uygulanıyor. Kürümüzü tahta kaşıkla alıyoruz. Aç karnına kullanmış olanlarda bu kür, kalp damarlarına ve varislere iyi geliyor. Ayrıca bu kür tok karnına kullanıldığında prostat ve reflü, astım, ekrem ağrıları, varis, bronşit ve sinüzite de iyi geliyor.”

Arslan Doğan, son olarak, Kürün hastalar üzerinde etkisine değinerek: “Hastalarımızın ayağına kadar götürdüm, herhangi ücret talebimiz olmadı. Olumlu yönde geri dönüşler alınca bu işi bir adım daha ileriye götürmeye karar verdik. Kür üzerinde marka-patent çalışmalarının devam ediyor. Hem Sağlık Bakanlığı hem de Tarım Bakanlığından bu küre gerekli onayları verilmesini temenni ediyorum. Çünkü bu kürün ve Sıhhat Hareketinin tüm insanlığa faydalı olduğuna inanıyorum” dedi.

Kahramanmaraşlı Arslan Doğan, sıvı doğal kür üretti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!