Kayseri’de milli sporcularla ‘Çiçek’ gibi buluşma

Vali Gökmen Çiçek, önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Mehmet Sadık Tunç, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez ve il protokolü ile birlikte Talas Gençlik Merkezi’nde in...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali Gökmen Çiçek, önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Mehmet Sadık Tunç, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez ve il protokolü ile birlikte Talas Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunarak, gençlik merkezinde yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldılar.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Her fırsatta gençlerimizle ve sporcularımızla bir araya gelen Vali Çiçek, yapılan incelemelerin ardından gençlerimizle keyifli bir sohbet gerçekleştirdikten sonra Talas Gençlik Merkezi’nden ayrıldı.

Vali Gökmen Çiçek, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) ve Sporcu Eğitim Merkezi’nde (SEM) milli sporcularla bir araya geldi.

Yarışmalara hazırlanan sporcularla sohbet eden Vali Çiçek, sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağını ve destekleyeceğini belirterek; “Sizler bizim için değerlisiniz sizlerin pırıl pırıl yüzünü görmek bizlerin memlekete karşı çalışma azmimizi artırıyor. İnşallah Kayseri de çalıştığım süre içerisinde sizlerin başarılarınız ve Şanlı Türk Bayrağımızı göndere çektirdiğiniz günlere şahit oluruz.” dedi.

Kayseri’de milli sporcularla ‘Çiçek’ gibi buluşma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!