Memduh Büyükkılıç’a ‘yılın başkanı’ ödülü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 12. Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri kapsamında KAYMEK Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) ve Şehir Kütüphanesi projeleri ile iki ayrı kategoride “Yılın Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü. ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 12. Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri kapsamında KAYMEK Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) ve Şehir Kütüphanesi projeleri ile iki ayrı kategoride “Yılın Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
İstanbul Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda 12.’si düzenlenen Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri Töreni’ne video konferans yöntemi ile katılan Başkan Büyükkılıç, proje ve uygulamalarını takdir eden Özelkalem Dergisi’ne teşekkür etti.

Kayseri’deki programları nedeniyle İstanbul’daki ödül törenine katılamayan ancak video konferans aracılığı ile törene uzaktan bağlanan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Uzakta da olsak gönüllerimiz sizlerle” diyerek başladığı konuşmasında, proje ve çalışmalarını takdir ederek ödüllendiren Özelkalem Dergisi’ne teşekkür etti.

Bu sene 12.’si yapılan ve aralarında, kültür sanat ve turizm etkinlikleri kategorisinde ‘Şehir Kütüphanesi’ ve E-belediyecilik kategorisinde ise ‘Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM)’ uygulaması ile ödül alarak yılın belediye başkanı ödülüne layık görülen Büyükkılıç’ın başkanlığındaki Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yer aldığı toplam 23 belediye de ödül aldı.

Memduh Büyükkılıç’a ‘yılın başkanı’ ödülü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!