Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gündem

Uzunköprü’ye gelen depremzedelere ulaşım ücretsiz

Edirne’nin Uzunköprü Belediyesi anlamlı bir sosyal yardımlaşmaya imza attıç

Erdoğan DEMİR (EDİRNE İGFA)
Edirne’nin Uzunköprü Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Uzunköprü’ye gelen depremzedelerin şehir içi ulaşımdan ücretsiz olarak yararlanacağı açıklandı.

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle; “Şehrimizde misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlar şehir içi ulaşımdan ücretsiz faydalanacak Mart ayı Belediye Meclis toplantısında Belediye Meclis Üyelerinin oybirliği ile meclisten geçen karara göre; Uzunköprü Belediyesi ve SAN – TER Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi işbirliği ile şehrimizde yaşayan tüm depremzede vatandaşlar şehir içi ulaşım hizmetlerinden 8 ay boyunca ücretsiz faydalanacak.”dedi.

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan , Depremzede vatandaşlar için hazırlanan ulaşım kartlarını, Santer Taşımacılık Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özen‘e takdim etti.

Başkan Özlem Becan yaptığı açıklamada “Şehrimizde misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlarımız şehir içi ulaşımdan ücretsiz faydalanacak. SAN-TER Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bu fedakârca davranışları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

Kültür & Sanat

Türkiye’de meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlere, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’ni temsil edecekleri voleybol turnuvasına katılmak için gittikleri Adıyaman’da yakalanan Gazimağusa Türk Maarif Koleji öğrencileri,...

Dünya

Dünya Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamada, merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerden etkilenen Türkiye’ye 1,78 milyar dolarlık destek sağlanacağı duyuruldu.

Politika

Altılı masa liderleri 'deprem özel' gündemi ile 18 Şubat Cumartesi günü Saadet Partisi'nin ev sahipliğinde bir araya geleceğini duyurdu.

Kültür & Sanat

Mayıs 2018’de 13 özel tiyatronun teşebbüsüyle çalışmalarına başlayan ve bugün 76 özel tiyatronun dahil olduğu büyük ve güçlü bir yapı olarak yola devam eden...