Karsan, Bulgaristan’a e-JEST teslimatı yapacak

2022’ye her alanda iki kat büyüme hedefiyle giren Karsan, Bulgaristan Sofya Belediyesi'ne ait operatör Stolichen Avtotransport ile imza attığı anlaşma kapsamında 30 adet e-JEST teslimatı gerçekleştirecek. BURSA (İGFA) - e-JEST ‘in en çok satıldığı Fransa...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022’ye her alanda iki kat büyüme hedefiyle giren Karsan, Bulgaristan Sofya Belediyesi’ne ait operatör Stolichen Avtotransport ile imza attığı anlaşma kapsamında 30 adet e-JEST teslimatı gerçekleştirecek.

BURSA (İGFA) – e-JEST ‘in en çok satıldığı Fransa, Romanya, Portekiz, Almanya sonrası Bulgaristan da bu ülkeler arasında yerini almış olacak.

Karsan CEO’su Okan Baş, 2021 yılında ihracatı bir önceki yıla göre iki kat artırdıklarını belirterek, 2022 yılına da aynı şekilde büyüme hedefiyle girdiklerini söyledi. Bu kapsamda çok önemli bir anlaşmaya imza attıklarını belirten Baş, “Bulgaristan’da Sofya şehri için 30 adetlik elektrikli minibüs ihalesini e-JEST modelimiz ile Karsan olarak kazandık. 30 adet e-JEST’i şehre 2022 yılı içerisinde teslim etmeyi hedefliyoruz. Elektrikli gelecek vizyonumuzla büyümeyi hedeflediğimiz bu yıl, önemli anlaşmalara imza atmayı sürdüreceğiz” dedi.

Karsan, Bulgaristan’a e-JEST teslimatı yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!