Kayseri Kocasinan’da ramazan denetimi

Kayseri'nin Kocasinan Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri Ramazan ayında vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmasını sağlamak amacıyla denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Gün boyu bir yandan denetimlerini sürdü...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri’nin Kocasinan Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri Ramazan ayında vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmasını sağlamak amacıyla denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Gün boyu bir yandan denetimlerini sürdüren, diğer yandan gelen ihbarları değerlendirenn Kocasinan Belediyesi’ne bağlı Kayseri’ni zabıta ekipleri, halkın sağlığı ile oynamaya kalkışan ramazan fırsatçılarına müsaade etmeyeceklerini belirtti.

Halkımızın sağlıklı gıda tüketmesini sağlamak için aralıksız denetim gerçekleştiren Kocasinan zabıta ekipleri, gıda imalathanelerinin mutfaklarına, kullandıkları malzemelerin tarihlerine, ürünlerin gramajlarına, çalışanların kılık kıyafet ve kişisel temizliklerine uyulup uyulmadığı denetlendi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, zabıta ekiplerinin sık sık denetimler gerçekleştirdiğini belirterek “Vatandaşlarımızın sağlığı bizlerin önceliğidir. İlçemizde halkımızın sağlığını tehdit edebilecek hiçbir girişime müsaade etmeyiz“ dedi.

Kayseri Kocasinan’da ramazan denetimi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!