Nakliye de dijitalleşti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dijitalleşen nakliye çözümleri maliyeti azaltıyor.

İSTANBUL (İGFA) – Küresel piyasalarda petrol fiyatları rekor seviyeye ulaştı. Fiyat artışından en fazla etkilenen Avrupa ülkelerinin başında İtalya, İngiltere ve Almanya geliyor. Küresel navlun fiyatları ve hammaddede fiyatlarında yaşanan artışlar, çip krizi ve iş gücünde yaşanan sıkıntılar, sektörü etkileyen gündem maddeleri olarak öne çıkıyor.

Global ağıyla tedarik zincirine özel çözümler sunan CHEP, paylaşıma ve yeniden kullanıma dayalı bir iş modeli ve daha fazla istifleme imkânı ile nakliyedeki maliyetleri azaltıyor.

CHEP Avrupa ve Kuzey Amerika Otomotiv Kıdemli Ticari Direktörü Şafak Aktekin, sahip oldukları ağ ve bilgi birikimi sayesinde konteynerlerin daha fazla ve doğru istiflenmesi sonucu nakliyeyi daha ekonomik hale getirdiklerini belirterek, tedarikçilere etkin ve çevre konusunda sürdürülebilir avantajlar sunduklarını söyledi. Aktekin, paylaşıma ve yeniden kullanıma dayalı bir hizmet sunan CHEP’in katlanabilir konteynerleri, paket yoğunluğunu ve tır ile deniz konteyner alan kullanımını artırırken tedarik zincirinde nakliye kaynaklı riskleri de azaltığını belirtti.

Nakliye de dijitalleşti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!