Nilay Dorsa’dan savaşlara isyan!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü isimlerle birlikte rol aldığı ‘Seni Gidi Beni’ adlı tiyatro oyununda bir komutanı canlandıran Nilay Dorsa, rolü gereği üniformasını her giydiğinde Ukrayna’daki savaşı hatırladığını söyleyerek, dünya düzenine isyan etti.

İSTANBUL (İGFA) – Podyumun ve sahnelerin ünlü güzeli Nilay Dorsa, tiyatro seyircisiyle ‘Seni Gidi Beni’ adlı oyunda buluşmaya devam ediyor.

Şu sıralar Türkiye turnesinde olan ve gittikleri her şehirde büyük ilgi gören oyununda sahne öncesi kuliste rolüne hazırlanırken üniformasını her giydiğinde aklına Ukrayna’daki savaşın geldiğini belirten Dorsa, “Aynanın karşısında kendimi asker kıyafetiyle görünce Ukrayna’daki kadınların yaşadıkları acıları yansıtan fotoğraflan gözümün önüne geliyor. Ardından o masum bakışlı küçük çocuklar…” ifadelerini kullandı.

SAVAŞLAR ARTIK OLMASIN

Savaşların yüzyıllardır insanlara yalnızca acı getirdiği halde neden halen bitmediğini bir türlü anlayamadığını söyleyen Nilay Dorsa, yaşanan acıların bir an önce sona ermesini diledi. Dorsa, “Her zamanki gibi en büyük acıları hiç günahı olmayan masum insanlar çekiyor. Çağlar değişiyor, dünya değişiyor, insanlar değişiyor ama savaşmak meselesi değişmiyor” diyerek dünya düzenine isyan etti.

Nilay Dorsa’dan savaşlara isyan!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!