Saadet Partisi Kayseri’den ‘asgari hayat’ tepkisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından mart ayı divan toplantısı gerçekleştirildi. Konuk olarak Genel İdare Kurulu Üyesi Bekir Demirkaya‘nın katıldığı toplantıya il başkanı Baki Coşkun’un “Asgari Hayat” çıkışı damga vurdu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
SP Genel İdare Kurulu Üyesi Bekir Demirkaya’nın son dönemde yaşananları dile getirdiği konuşmanın ardından sözü alan İl Başkanı Baki Coşkun, Saadet Partisi Kayseri il teşkilatı olarak yaklaşan seçimlere hazırlıklarını sürdürdüklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya ile Ukrayna arasında üstlendiği arabuluculuk rolünün çok kıymetli olduğunu açıklayan Coşkun, ” Ancak siz hiç aynı Erdoğan’ı İslam ülkelerine yapılan saldırılara karşı böyle bir çaba içinde gördünüz mü? Irak, Suriye, Yemen, Mısır gibi ülkelerde hep ateşe körükle gitti. Son dönemde de ülkemiz Ak Parti ve görünür ortağı MHP eliyle yerli ve milli bir krizin pençesine düştü. Rahmetli Erbakan hocamızın “Bunlara leblebici dükkanı bile emanet edilmez” deyişini hatırlıyoruz ister istemez. Leblebici dükkanında bile bir nizam, bir ciddiyet, kurumsallık ve devamlılık var. Bugün yöneticiler maalesef milletimize “İnsanca Yaşam”ı değil; “asgari hayatı” reva görüyor! Bu böyle gitmez, bu yürümez. Saadet Partisi olarak bizler bu gidişe dur demek için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Kayseri’den ‘asgari hayat’ tepkisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!