Babacan: İlk seçimde değişecek

Ankara Güdül'de vatandaşlarla sohbet eden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bir vatandaşın iktidardan yakınmasına, "İlk seçimde millet sözünü söyleyecek, sıkıntılar giderilecek" dedi. ANKARA (İGFA) - DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Güdül’de vatandaşlarla sohbet eden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bir vatandaşın iktidardan yakınmasına, “İlk seçimde millet sözünü söyleyecek, sıkıntılar giderilecek” dedi.

ANKARA (İGFA) – DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara Güdül’de vatandaşlarla sohbet etti. Babacan’la karşılaşan bir vatandaş iktidardan şikâyet etti.

Babacan’a “Çocuklarımız bolluğa alıştı başkanım. Bu çocukların hali ne olacak?” diye soran vatandaş, “Ben çocuğumu doktora götüremiyorum. Adam saltanat sürüyor saraylarda. Böyle bir şey olamaz” diyerek dert yandı.

Babacan vatandaşın bu sözlerini “Seçimlerde gidecekler inşallah. Bu seçimde değişiyor” diyerek yanıtladı.

Sıkıntıların çok olduğunu bildiklerin iifade eden Babacan’a “İlk seçimde millet sözünü söyleyecek ve düzelecek. İlk seçimde değişecek. Köyde tarım yapsın istiyorlar ama milletin tarım yapacak hali yok. Gübre alamıyorlar, mazot alamıyorlar” dedi.

Babacan: İlk seçimde değişecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!