Hacısalihoğlu: İnşaat sektörü, battı hastane yarım kaldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu,Trabzon Şehir Hastanesi inşaatının maliyetlerdeki artış nedeniyle durdurulmasıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Başkan Hacısalihoğlu, "Dev şirketler AKP'nin uyguladığı ekonomik pol...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu,Trabzon Şehir Hastanesi inşaatının maliyetlerdeki artış nedeniyle durdurulmasıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Başkan Hacısalihoğlu, “Dev şirketler AKP’nin uyguladığı ekonomik politikalar sebebiyle teker teker batıyor” dedi.

TRABZON (İGFA) – İktidarın ekonomiye darbe uyguladığını belirten Başkan Hacısalihoğlu, “Trabzon’da Akyazı dolgu alanın üzerinde yapımına başlanan Trabzon Şehir Hastanesi inşaatının durduğu iddia edildi. Resmi bir açıklama yapılmadı ancak iddia AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu’nun açıklamasıyla kanıtlandı. Öyle ki İl Başkanı Mumcu alenen;” Şehir hastanesinde yavaşlama var. Takdir ederseniz müteahhitlerde, fiyat artışından dolayı sıkıntı söz konusu. Yakında çözüleceğini ümit ediyorum. Muhtemelen yeniden ihale yapılacak. Muhtemelen yeniden ihaleye girecek” dedi. Fakat bir diğer sıkıntı da hastanenin altına yapılacak olan dolgu alanı çünkü Trabzon Şehir Hastanesi’nin geçici durdurulması hastaneyi taşıyacak zeminin taşıma gücünü azaltacak. Bu sefer büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacağız. Daha da önemlisi inşaat sektörü çökecek. AK Parti’nin uygulayamadığı politikalar sebebiyle dev şirketler batacak. Keza kimi şirketler şu an iflasın eşiğinde çünkü maliyetler çok arttı. İktidar ise bu konuyla ilgili herhangi bir önlem de almıyor. Türkiye ekonomisine darbe vurmaya devam ediyor” şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu,Trabzon Şehir Hastanesi inşaatının maliyetlerdeki artış nedeniyle durdurulmasıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Başkan Hacısalihoğlu: “Dev şirketler AK Parti’nin uyguladığı ekonomik politikalar sebebiyle teker teker batıyor” dedi.

İktidarın ekonomiye darbe uyguladığını belirten Başkan Hacısalihoğlu;”Trabzon’da Akyazı dolgu alanın üzerinde yapımına başlanan Trabzon Şehir Hastanesi inşaatının durduğu iddia edildi. Resmi bir açıklama yapılmadı ancak iddia AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu’nun açıklamasıyla kanıtlandı. Öyle ki İl Başkanı Mumcu alenen;” Şehir hastanesinde yavaşlama var. Takdir ederseniz müteahhitlerde, fiyat artışından dolayı sıkıntı söz konusu. Yakında çözüleceğini ümit ediyorum. Muhtemelen yeniden ihale yapılacak. Muhtemelen yeniden ihaleye girecek” dedi. Fakat bir diğer sıkıntı da hastanenin altına yapılacak olan dolgu alanı çünkü Trabzon Şehir Hastanesi’nin geçici durdurulması hastaneyi taşıyacak zeminin taşıma gücünü azaltacak. Bu sefer büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacağız. Daha da önemlisi inşaat sektörü çökecek. AK Parti’nin uygulayamadığı politikalar sebebiyle dev şirketler batacak. Keza kimi şirketler şu an iflasın eşiğinde çünkü maliyetler çok arttı. İktidar ise bu konuyla ilgili herhangi bir önlem de almıyor. Türkiye ekonomisine darbe vurmaya devam ediyor” şeklinde konuştu

Hacısalihoğlu: İnşaat sektörü, battı hastane yarım kaldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!