Muharrem İnce: Yeni dönemde 3A diyeceğiz

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin kuruluşunun birinci yılı dolayısıyla Genel Merkez önünde açıklama yaptı. ANKARA (İGFA) - Memleket Partisi kuruluşunun birinci yılında yurt genelinden gelen il ve ilçe teşkilatları üyeleriyle Anıtkab...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin kuruluşunun birinci yılı dolayısıyla Genel Merkez önünde açıklama yaptı.

ANKARA (İGFA) – Memleket Partisi kuruluşunun birinci yılında yurt genelinden gelen il ve ilçe teşkilatları üyeleriyle Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıktı.

Parti olarak ilkelerinin ve devrimlerinin ışığında en büyük eseri Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar yaşatacaklarına söz verdiklerini belirten İnce, mozolesine çelenk sunumu ve saygı duruşu sonrasında Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. İnce, deftere, “Rahat uyunuz; ilkelerinizin ve devrimlerinizin takipçisiyiz. Size minnettarız. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun” yazarak imzaladı.

Daha sonra Genel Merkez önünce partililere seslenen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bir yıl önce bu partiyi kurmadan önce ‘neden parti kuruyorsun’ diyorlardı bugün herşeyin ortada olduğunu söyledi. “Memleket Partisi Muhalefetin hepsi birbirine benzediği için ve ses çıkarmadığı için Memleket Partisi’nin kurulduğunu belirten İnce,

.

Muharrem İnce: Yeni dönemde 3A diyeceğiz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!