Ümit Özdağ’ın Bursa temasları

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, partisinin il kongresi için geldiği Bursa'da İnegöl'de de coşkuyla karşılandı. Tarık ŞEKER / BURSA (İGFA) - Zafer Partisi Bursa İl Kongresi Genel Başkan Prof Dr Ümit Özdağ ve çok sayıda Genel Başkan Yardım...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, partisinin il kongresi için geldiği Bursa’da İnegöl’de de coşkuyla karşılandı.

Tarık ŞEKER / BURSA (İGFA) – Zafer Partisi Bursa İl Kongresi Genel Başkan Prof Dr Ümit Özdağ ve çok sayıda Genel Başkan Yardımcısı, İl ve İlçe Başkanları ve üyelerin yüksek katılımıyla gerçekleştirildi.

Kurucu İl Başkanı Halil İbrahim Aydın bayrağı yeni seçilen başkan Adem Şimşek’e devretti.

Divan başkanlığını Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat’ın yaptığı kongrede divan üyelerini ise Genel Başkan Yardımcıları İsmail Türk,Canan Çakır, Adem Taşkaya, Ankara İl Başkanı Tuğba Demirbağ,Gemlik İlçe Başkanı Nilüfer Toprakçı, Nilüfer ilçe Başkanı Işıl Esgin ve İl yöneticisi Şaban Abuşoğlu yaptı.

Gemlik ilçe teşkilatının da yüksek katılım sağladığı kongre sonrasında İnegöl İlçe binasının açılışı için İnegöl’e geçen Özdağ, orada da vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılandı.

Ümit Özdağ’ın Bursa temasları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!