TÜSİAD üyeleri BAE’de temaslarda bulunacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özyeğin başkanlığındaki heyet 21-23 Mart tarihlerinde Dubai ve Abu Dabi’de temaslarda bulunacak.

İSTANBUL (İGFA) – TÜSİAD Mart 2020 tarihinde BAE’ye ilk ziyaretini düzenlemiş ve Dubai merkezli Körfez Network açılışını BAE iş dünyasının da geniş katılımıyla gerçekleştirmişti.

Salgın döneminde başta Dubai ve Abu Dabi Ticaret Odaları Başkan ve yöneticileri olmak üzere iş dünyası ve finans kuruluşları temsilcileri ile görüşmeler sürdürüldü ve karşılıklı işbirliği imkanları ele alındı.

Salgının etkilerinin azalması ile birlikte, Mart 2020 yılında yapılan ziyaretin devamı niteliğinde TÜSİAD geniş bir heyet ile BAE’yi ziyaret edecek. Yakın zamanda iki ülke siyasi ilişkilerindeki sorunların çözülmesinin yarattığı olumlu hava ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi için de elverişli bir ortam oluşturuyor.

Bu kapsamda BAE’ne düzenlenecek ziyarette TÜSİAD heyeti, 21 Mart Pazartesi günü, Dubai’de BAE İklim Değişikliği ve Çevre Bakanı Mariam Almheiri ve DP World Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sultan Bin Sulayem ile görüşecek. Dubai Ticaret Odası ve Dubai Uluslararası Finans Merkezi temsilcileri ile de görüşmelerde bulunacak. Ayrıca EXPO 2020 ziyaret edilecek.

TÜSİAD üyeleri BAE’de temaslarda bulunacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Temenni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!